Strony WWW

Strona WWW, to za mało...

Sukces to trafić w potrzeby internautów. Dobrze dobrana grafika, odpowiednio zredagowane treści oraz przyjazna nawigacja zachęcają potencjalnych klientów do dłuższego pozostania na stronie, zapoznania się z ofertą i skorzystania z niej.

Laptop z projektem strony internetowej

Jaki jest nasz sposób na Twoją firmową stronę WWW?

  • Nasze strony tworzymy w oparciu o założenia metodologii Agile, dzięki której projektowanie strony rozpoczynamy już po wstępnym poznaniu Twoich najważniejszych potrzeb. Przez cały czas jesteśmy z Tobą w kontakcie, umożliwiając wgląd w postęp prac. Nasze rozwiązania pozwalają Ci na korzystanie z działającej już części, podczas gdy my nadal pracujemy nad końcowym efektem.
  • Przyciągamy Twoich klientów poprzez atrakcyjny layout, ciekawe treści i przyjazną nawigację.
  • Dbamy o poprawność kodu strony, tworzymy zgodnie ze standardami W3C.
  • Stworzenie strony to nie wszystko. Ważne jest również, aby klienci łatwo na nią trafiali. Zadbamy aby Twoja strona była na pierwszym miejscu w wyszukiwarce. Sprawdź szczegóły
  • Oddajemy Ci nie tylko w pełni funkcjonalną stronę, ale również narzędzia, dzięki którym możesz w łatwy sposób ją aktualizować. System zarządzania treścią HMS został zaprojektowany dla osób, które nie posiadają specjalistycznej wiedzy informatycznej.

To nie wszystko!

Możesz mieć stronę, która sprzedaje. Sprawdź : Społecznościowe Strony WWW

... a jaka powinna być Twoja firmowa strona WWW?

Etapy Realizacji:

krok 1 realizacji strony internetowej krok 2 realizacji strony internetowej krok 3 realizacji strony internetowej krok 4 realizacji strony internetowej

Planowanie

Projektowanie

Wdrażanie

Cel osiągnięty

Najpierw poznajemy Twoje oczekiwania i potrzeby, następnie analizujemy konkurencję istniejącą na rynku, po czym przedstawiamy Ci koncepcję projektu oraz ustalamy warunki współpracy.

Po opracowaniu pierwszych szkiców, interfejsu layoutu i grafiki, przedstawiamy Ci trzy najciekawsze propozycje. Ty wybierasz tę która Ci się podoba a my po wysłuchaniu Twoich sugestii rozpoczynamy ich wdrażanie.

Na tym etapie implementujemy zaakceptowany przez Ciebie projekt graficzny. Wprowadzamy opracowane treści jak również pozostałe elementy strony. Integrujemy z HMS. Podpinamy domenę Twojej strony.

Nasze rozwiązania pozwalają na umożliwienie Ci korzystania ze strony oraz wprowadzania zmian, podczas gdy my nad nią nadal pracujemy. Aby na koniec oddać w ustalonym terminie satysfakcjonującą Cię Twoją stronę WWW.

krok 1 - projektowanie stron internetowych - linia dolna krok 2 - projektowanie stron internetowych - linia dolna krok 3 - projektowanie stron internetowych - linia dolna krok 4 - projektowanie stron internetowych - linia dolna
Certyfikat Zaufania Klientów
x
Przepraszamy, nastąpił problem połączenia z serwerem. Prosimy spróbować ponownie lub wysłać maila na adres: office@hnrsystems.com.